Apie mus

Pradžia » Apie mus

01. Patirtis

Profesionalus muitinės klausimų sprendimas 

Mes nuolat domimės naujausiais sprendimais bei teisės aktais, ieškome sprendimų, dėl kurių mūsų paslaugos taptų dar prieinamesnės.

02. Misija

Tiksliai, greitai ir kokybiškai išmuitinti krovinius, atstovauti klientą muitinėje

Darome viską, kad dokumentų įforminimas būtų kuo operatyvesnis ir sklandesnis. Konsultuojame ir kartu randame efektyviausią sprendimą.

03. Vizija

Tapti muitinės tarpininko paslaugų pasirinkimu nr.1 šiaurės Lietuvoje

Muitinės tarpininko veikla Panevėžyje yra įmonės pagrindinė veikla. Džiaugiamės, kad mūsų komanda pasitiki ir pasirenka vis daugiau klientų visoje Lietuvoje.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Prekyboje su trečiomis šalimis vienas svarbiausių dalykų – tinkamas muitinės tarpininkas. Anksčiau muitinės deklaracijomis rūpinosi patys vežėjai,  tačiau brangiai kainuojančios klaidos dėl netikslių deklaracijų jau buvo tapę galvos skausmu. Su jūsų komanda dirbame jau 2 metus ir savo sprendimu suabejoti neteko nei karto.

2018-12-04

Laurynas Š.
MB Automodifikacijos direktorius

Jūsų tarpininkais žavimės dėl tiksliai ir laiku atliekamo darbo. Visuomet esame tikri, kad deklaracijos bus suformintos kokybiškai ir laiku. Malonu bendradarbiauti, didžiausios rekomendacijos ir sėkmės ateityje.

2021-05-12

Martyna Ž.
UAB Norpolis pardavimų vadovė

Kai pradėjome importuoti statybines medžiagas nesitikėjome, kad bus taip sudėtinga rasti muitinės tarpininkus, kurie sutiktų išmuitinti mūsų krovinį. Jūsų įmonė neišsigando, visą krovinio eigą konsultavo ir puikiai susitvarkė, tai lėmė mūsų pasirinkimą kartu dirbti ir su ateinančiais kroviniais. Puikus aptarnavimas, tikri savo srities profesionalai.

2020-03-20

Matas M.
UAB MV Baltic Invest direktorius

Dirbant su automobilių importu jūsų tarpininkai nepakeičiami – išmuitinimo greitis ir kainos pateisino visus lūkesčius.

2021-04-19

Donatas V.
MB DV Invest direktorius

Pasidalinkite savo nuomone

  Tinklaraštis

  KĄ GAUNATE PASIRINKDAMI DEKLARANTAI.LT MUITINĖS TARPININKUS

  EFEKTYVUS ATSTOVAVIMAS

  Užtikriname greitą, kvalifikuotą dokumentų paruošimą bei įforminimą. Fiziškai atstovaujame klientą muitinėje krovinio tikrinimo metu.

  MAŽESNĖS IŠLAIDOS

  Pasirūpinsime, kad prekės būtų suklasifikuotos teisingai, taip nepermokėsite mokesčių ir išvengsite netikėtumų audito metu.

  SUTAUPYTAS LAIKAS

  Konsultuojame ir padedame parengti dokumentaciją muitinei, kad kroviniai būtų operatyviai išleidžiami į laisvą apyvartą.

  RYŠYS SU KLIENTU

  Esame į klientą orientuota įmonė, taigi Jūsų interesai yra mūsų prioritetas. Kartu sprendžiame problemas ir randame kompromisą.

  Reikalingos muitinės tarpininko paslaugos ar konsultacija? susisiekite – Kontaktai