Muitinės paslaugos

EORI KODAS

Kas yra EORI kodas?

Ekonominės veiklos vykdytojų registracijos ir identifikavimo (EORI) kodas − tai Europos Bendrijoje naudojamas unikalus kodas, kurį ekonominės veiklos vykdytojams ir kitiems asmenims suteikia valstybės narės muitinė.

Kam tai reikalinga?

EORI kodas naudojamas ekonominės veiklos vykdytojams ir kitiems asmenims identifikuoti jiems tvarkant reikalus su muitine, t. y. atliekant muitinės formalumus (įforminant importo, eksporto, tranzito muitinės procedūras, teikiant prašymus išduoti muitinės leidimus ir kt.).

Prieš pradėdamas veiklą susijusią su muitine Europos Sąjungoje, EORI numerį turi turėti kiekvienas vežėjas ir krovinio siuntėjas. Jis gaunamas iš savo nacionalinės muitinės.

Vienoje valstybėje narėje suteiktas EORI kodas galioja ir kitose valstybėse narėse, todėl gauti EORI kodą pakanka vieną kartą ir papildomai registruotis kitose valstybėse nereikia.

EORI kodo tikrinimas

Įmonės gali pasitikrinti ar turi galiojantį EORI kodą čia.

EORI kodas prasideda dvejomis didžiosiomis raidėmis (šalies, kuri išdavė kodas) bei sekantys maksimaliai 15 skaitmenų (įmonės kodas).

Pavyzdys:

Lietuviškos (kodas LT) įmonės kodas 304429110

Paieškos langelyje įrašome: LT304429110

Jei turite galiojantį EORI kodą, matysite rezultatą, kaip sekančiame paveikslėlyje:

EORI tikrinimas

Plačiau apie EORI kodo registracijos reglamentavimą ir tvarkas rasite LR muitinės tinklapyje.

EORI kodo registracija

Sklandus ir greitas EORI kodo registravimas mūsų tarpininkams – ne problema!

  • Konsultuojame EORI klausimais
  • Parengiame reikalingą dokumentaciją
  • Tikriname ar jau turite EORI kodą
  • Teikiame prašymus muitinei

Dėl EORI paslaugų užsakymo susisiekite su Deklarantai.lt muitinės tarpininkais – Kontaktai.

KĄ GAUNATE PASIRINKDAMI DEKLARANTAI.LT MUITINĖS TARPININKUS

EFEKTYVUS ATSTOVAVIMAS

Užtikriname greitą, kvalifikuotą dokumentų paruošimą bei įforminimą. Fiziškai atstovaujame klientą muitinėje krovinio tikrinimo metu.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

Pasirūpinsime, kad prekės būtų suklasifikuotos teisingai, taip nepermokėsite mokesčių ir išvengsite netikėtumų audito metu.

SUTAUPYTAS LAIKAS

Konsultuojame klientus ir padedame parengti dokumentaciją muitinei, kad kroviniai būtų operatyviai išleidžiami į laisvą apyvartą.

RYŠYS SU KLIENTU

Esame į klientą orientuota įmonė, taigi Jūsų interesai yra mūsų prioritetas. Kartu sprendžiame problemas ir randame kompromisą.