Muitinės paslaugos

Automobilių išmuitinimas

Automobilių išmuitinimo paslaugos Lietuvoje  yra viena iš pagrindinių Deklarantai.lt muitinės tarpininkų teikiamų paslaugų. Remiantis aktualiais teisės aktais, padedame parengti dokumentaciją ir konsultuojame klientus dėl sklandaus ir operatyvaus tranporto priemonių išmuitinimo. Kiekvienam klientui pasiūlome palankiausias muitinės įforminimo variacijas.

Mūsų ekspertai padės jums deklaruojant importo procedūrai tiek lengvuosius, tiek krovininius automobilius, motociklus, vilkikus, traktorius, priekabas, žemės ūkio techniką ir kitas transporto priemones. Eksporto deklaracijos parduodantiems transporto priemones eksportui į trečiąsias šalis, transporto priemonių išmuitinimas (muitinės procedūrų atlikimą patvirtinantis dokumentas) iš trečiųjų šalių dėl galimybės registruoti Lietuvoje  – šios paslaugos yra mūsų stiprioji sritis.

Transporto priemonėms importui taikomi skirtingi muito tarifo dydžiai nuo 0% iki 22%. Mūsų deklarantų sukaupta patirtis užtikrins, kad Jūsų prekei bus parinktas teisingas prekės kodas ir mokesčių nepermokėsite.

Parduodant automobilius eksportui iš ES teritorijos ribų, pagal PVMĮ 45 str. 1,3d.  galite taikyti 0% PVM tarifą, tačiau tam turite turėti išgabenimą patvirtinančius dokumentus. Mes,  kaip muitinės tarpininkas, siūlome automobilių eksporto deklaracijos paslaugas Panevėžyje (kituose miestuose nuotoliniu būdu), konsultuojame ir rengiame prašymus užbaigti sistemoje neužbaigtas procedūras.

Reikalingi dokumentai

Dėl muitinės procedūrų atlikimo, tikslių mokėtinų mokesčių įvertinimo ar išsamesnės konsultacijos atsiųskite mums sekančius skenuotus ar fotografuotus dokumentus:

  • Automobilio techninis pasas
  • Automobilio įsigijimo dokumentai
  • Asmens dokumento kopija
  • Pervežimą lydintys dokumentai

Susisiekite

Automobilio įsigyto iš Norvegijos, Anglijos, Japonijos, Islandijos, Šveicarijos, JAV ar kitų šalių išmuitinimo procesas savarankiškai – ilgas ir daug pastangų reikalaujantis darbas. Turite surinkti visą muitinei reikiama dokumentaciją, susisiekti su teritorinės muitinės pareigūnais, nuosekliai ir atidžiai susipažinti su reglamentais ir Sąjungos muitinės kodeksu, kad nepraleistumėte svarbių niuansų.

Dėl automobilio išmuitinimo paslaugų užsakymo susisiekite su mūsų muitinės tarpininkais – Kontaktai

KĄ GAUNATE PASIRINKDAMI DEKLARANTAI.LT MUITINĖS TARPININKUS

EFEKTYVUS ATSTOVAVIMAS

Užtikriname greitą, kvalifikuotą dokumentų paruošimą bei įforminimą. Fiziškai atstovaujame klientą muitinėje krovinio tikrinimo metu.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

Pasirūpinsime, kad prekės būtų suklasifikuotos teisingai, taip nepermokėsite mokesčių ir išvengsite netikėtumų audito metu.

SUTAUPYTAS LAIKAS

Konsultuojame klientus ir padedame parengti dokumentaciją muitinei, kad kroviniai būtų operatyviai išleidžiami į laisvą apyvartą.

RYŠYS SU KLIENTU

Esame į klientą orientuota įmonė, taigi Jūsų interesai yra mūsų prioritetas. Kartu sprendžiame problemas ir randame kompromisą.