Paslaugos

Automobilių išmuitinimas Panevėžyje

Teikiame muitinės tarpininko paslaugas išmuitinant tiek lengvuosius, tiek krovininius automobilius, motociklus, vilkikus, traktorius, žemės ūkio techniką ir kitas transporto priemones. Eksporto deklaracijos į trečiąsias šalis, automobilių išmuitinimas (muitinės procedūrų atlikimą patvirtinantis dokumentas) iš trečiųjų šalių (įskaitant Angliją, Islandiją, Norvegiją, Šveicariją) dėl galimybės registruoti Lietuvoje  – šios paslaugos yra mūsų stiprioji sritis.

Transporto priemonėms importui taikomi skirtingi muito tarifo dydžiai nuo 0% iki 22%. Mūsų deklarantų sukaupta patirtis užtikrins, kad Jūsų prekei bus parinktas teisingas prekės kodas ir mokesčių nepermokėsite.

Fiziniai asmenys grįžtantys gyventi iš trečiosios šalies į Europos Sąjungą, savo asmeninį turtą (įskaitant nekomercinius  lengvuosius automobilius, motociklus) gali įvežti nemokėdami importo muitų ir PVM, tačiau tai turi būti uždeklaruota muitinei, pateikiant reglamento sąlygų atitikimą įrodančius dokumentus. Teikiame persikeliančio asmens importo deklaracijos be mokesčių paslaugas Panevėžyje ir kituose miestuose nuotoliniu būdu.

Parduodant automobilius eksportui iš ES teritorijos ribų, pagal PVMĮ 45 str. 1,3d.  galite taikyti 0% PVM tarifą, tačiau tam turite turėti išgabenimą patvirtinančius dokumentus. Mes,  kaip muitinės tarpininkas, siūlome automobilių eksporto deklaracijos paslaugas Panevėžyje (kituose miestuose nuotoliniu būdu), konsultuojame ir rengiame prašymus užbaigti sistemoje neužbaigtas procedūras.

KĄ GAUNATE PASIRINKDAMI DEKLARANTAI.LT MUITINĖS TARPININKUS

EFEKTYVUS ATSTOVAVIMAS

Užtikriname greitą, kvalifikuotą dokumentų paruošimą bei įforminimą. Fiziškai atstovaujame klientą muitinėje krovinio tikrinimo metu.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

Pasirūpinsime, kad prekės būtų suklasifikuotos teisingai, taip nepermokėsite mokesčių ir išvengsite netikėtumų audito metu.

SUTAUPYTAS LAIKAS

Konsultuojame klientus ir padedame parengti dokumentaciją muitinei, kad kroviniai būtų operatyviai išleidžiami į laisvą apyvartą.

RYŠYS SU KLIENTU

Esame į klientą orientuota įmonė, taigi Jūsų interesai yra mūsų prioritetas. Kartu sprendžiame problemas ir randame kompromisą.