Paslaugos

MUITINĖS SANDĖLIO PASLAUGOS

Tarptautinėje prekyboje muitinis sandėliavimas atlieka labai svarbų vaidmenį, ypač kai kalbama apie automobilius. Ši muitinės procedūra priskiriama specialiosioms procedūroms ir yra labai aktuali tiems, kurie nėra tikri dėl galutinės savo importuojamų automobilių paskirties vietos.

Deklarantai.lt turi muitinės suteiktą įgaliotojo ekonominių operacijų vykdytojo (AEO) statusą, todėl yra patikimas partneris, teikiantis aukščiausio lygio muitinio sandėliavimo paslaugas. AEO statusas liudija, kad esame įsipareigoję laikytis aukščiausių standartų, užtikrinti saugumą, patikimumą ir veiksmingumą, kartu savo klientams pasiūlant greitesnį muitinės procedūrų įforminimą.

Muitinės sandėlis automobiliams: kokie jo privalumai?

Automobiliai, kuriems įforminta muitinio sandėliavimo muitinės procedūra, paprastai būna laikomi specialiai muitinės nustatytose vietose – muitinės sandėliuose. Ši procedūra pasižymi dideliu lankstumu, nes muitinės sandėliuose automobiliai gali būti saugomi neribotą laiką.

Muitinės sandėliavimas yra labai praktiškas sprendimas, ypač tuomet, kai automobilius importuojant iš trečiųjų šalių nėra žinoma aiški transporto priemonės paskirties vieta (t.y. į kokią šalį keliaus automobilis) ar konkretus jos pirkėjas. Tai reiškia, kad muitinės sandėlis automobiliams suteikia galimybę transporto priemones saugoti tol, kol atsiranda jų pirkėjai. Per šį transporto priemonių saugojimo laikotarpį nereikia mokėti importo muitų ar kitų privalomųjų mokesčių, todėl tai importuotojui suteikia finansinį pranašumą.

Deklarantai.lt muitinės sandėlio paslaugos automobiliams

Deklarantai.lt siūlome aukščiausios kokybės muitinio sandėliavimo paslaugas I tipo atviruose muitinės sandėliuose ir įvairias kitas muitinės procedūras. Mūsų teikiamos paslaugos neapsiriboja tik muitiniu sandėliavimu Muitinės departamento pripažintuose tinkamais saugoti ir muitinės prižiūrimuose sandėliuose. Taip pat teikiame įvairias visų rūšių transporto priemonių, įskaitant lengvuosius automobilius, krovininius automobilius, specialios paskirties transporto priemones, motociklus, priekabas ir kt., muitinio įforminimo paslaugas, įskaitant automobilių išmuitinimą.

Strateginės muitinio sandėliavimo vietos

Geografinis patogumas yra vienas pagrindinių mūsų teikiamų muitinės sandėlio paslaugų automobiliams privalumų. Deklarantai.lt įmonėje automobilių muitinio sandėliavimo paslaugas siūlome didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Telšiuose. Todėl visiškai nesvarbu, ar jums reikalingas muitinės sandėlis Vilniuje, muitinės sandėlis Kaune, muitinės sandėlis Klaipėdoje, ar muitinės sandėlis Panevėžyje – užtikriname didelį prieinamumą ir patogumą, supaprastindami su transporto priemonių importu ir eksportu susijusią logistiką.

Lankstūs sprendimai ir ilgametė kompetencija

Nesvarbu, ar esate fizinis, ar juridinis asmuo, Deklarantai.lt muitinės sandėlio paslaugos gali būti pritaikomos prie konkrečių jūsų poreikių. Turėdami ilgametę įvairių muitinės procedūrų valdymo patirtį, užtikriname sklandų procesą, suteikdami tiek ilgalaikio, tiek trumpalaikio transporto priemonių saugojimo galimybes muitinės sandėliuose, esančiuose patogiose ir strategiškai svarbiose vietose.

Įforminame visas reikalingas muitinės procedūras, tarp kurių yra ir transporto priemonių išleidimas į laisvą apyvartą (importas), eksportas, tranzitas bei laikinasis įvežimas/išvežimas perdirbti.

AEO sertifikuotas patikimumas

Muitinės departamento suteiktas AEO statusas padidina mūsų teikiamų paslaugų greitį ir patikimumą. Kaip AEO sertifikuota įmonė, Deklarantai.lt yra pripažinta už savo įsipareigojimą laikytis atitikties galiojantiems aukščiausiems standartams. Tai lemia greitesnį muitinį įforminimą, kuris taupo klientų laiką ir pinigus.

Dirbame tiek su fiziniais, tiek juridiniais asmenimis

Ilgametė patirtis įgyvendinant muitinės procedūras

Ilgalaikis ir trumpalaikis saugojimas muitinės sandėlyje

Muitinės sandėliai geografiškai patogiose lokacijose

Susisiekite

Deklarantai.lt įmonėje teikiame patogias, lanksčias ir profesionalias muitinės sandėlio paslaugas. AEO statusas, didelis paslaugų patikimumas ir siūlomos strateginės vietos užtikrina, kad kiekviena muitinės procedūra bus įgyvendinta kokybiškai ir operatyviai. Mūsų muitinės sandėliuose automobilius galite laikyti neribotą laiką, t.y. tol, kol rasite jiems pirkėją.

Galime saugoti ir sandėliuoti visų rūšių bei kategorijų transporto priemones. Padedame tarpininkauti muitinėje ir sandėliuoti čia realizuojamas prekes, todėl galime pasirūpinti viskuo – nuo A iki Z. Nesvarbu, ar ieškote muitinės sandėlio Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar Telšiuose, esame patikimas partneris, padėsiantis įveikti sudėtingus tarptautinės prekybos keliamus iššūkius.

Dėl muitinės sandėliavimo paslaugų užsakymo automobiliams susisiekite su mūsų muitinės tarpininkais – Kontaktai

KĄ GAUNATE PASIRINKDAMI DEKLARANTAI.LT MUITINĖS TARPININKUS

EFEKTYVUS ATSTOVAVIMAS

Užtikriname greitą, kvalifikuotą dokumentų paruošimą bei įforminimą. Fiziškai atstovaujame klientą muitinėje krovinio tikrinimo metu.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

Pasirūpinsime, kad prekės būtų suklasifikuotos teisingai, taip nepermokėsite mokesčių ir išvengsite netikėtumų audito metu.

SUTAUPYTAS LAIKAS

Konsultuojame ir padedame parengti dokumentaciją muitinei, kad kroviniai būtų operatyviai išleidžiami į laisvą apyvartą.

RYŠYS SU KLIENTU

Esame į klientą orientuota įmonė, taigi Jūsų interesai yra mūsų prioritetas. Kartu sprendžiame problemas ir randame kompromisą.